You are currently viewing Авакова у відставку!

5 червня члени ГО «Ветеранське об’єднання сприяння обороні України», Харківського Обласного Осередку НВР «Правий сектор», ВПО «Фрайкор» та Спілки ветеранів АТО долучилися до Всеукраїнської акції «Авакова у відставку!».

Сьогодні вранці небайдужі патріоти України вийшли під стіни Харківської ОДА нагадати чинній владі як їх власні обіцянки щодо тимчасовості перебування А. Б. Авакова на посаді Міністра внутрішніх справ, так і злочинних дій Національної поліції, скоєних за головування Авакова у МВС.

Під час виступів на мітингу представники патріотичних організацій нагадали найбільш кричущі прояви злочинних дій співробітників та керівництва Національної поліції України, відповідальність за які лежить на нинішньому очільникові МВС:

1) Одіозність міністра проявилася ще у березні 2014 р. із вбивством українського патріота Олександра Музичка (Сашка Білого) – людини із досвідом бойових дій проти російських агресорів, що був надзвичайно затребуваним для оборони України, особливо на початку російсько-української війни.

2) Неодноразові побиття колишніми співробітниками ПМОП «Беркут» волонтерів та добровольців у 2014 р.

3) Вся Україна бачила фактичний саботаж та згортання реформи Національної поліції. Це не могло відбутися без відома (а, скоріше, й безпосередніх вказівок) керівництва МВС.

4) Більше того, за останні місяці українське суспільство стало свідком тотального поліцейського свавілля, беззаконня та потурання діям організованої злочинності – як-от арешт та позбавлення волі групи патріотів (ветеранів АТО та волонтерів) за сфальсифікованими обвинуваченнями у «справі Шеремета», вбивство п’ятирічного хлопчика Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому, ґвалтування й катування жінки і чоловіка у поліцейському відділку Кагарлика, масова стрілянина у Броварах тощо.

Не обійшлося й без провокацій – так, до мітингу націоналістично-ветеранської громадськості Харкова намагалась приєднатися невеличка група представників лівих поглядів, що цього разу також офіційно виступила за відставку Авакова. Проте їх захід не був узгодженим (й тим паче якось взагалі обговореним чи скоординованим із національно-патріотичною громадою), тому, враховуючи події минулих років, акція дюжини активістів ліволіберального спрямування проходила окремо. Вельми показовим виявилося й те, що майже всі присутні на мітингу журналісти якимось чином виявилися «зацікавленими» у мітингувальниках із лівого флангу.

За підсумками заходу було прийнято рішення подати петицію до Голови обласної ради Харківської області із проханням ініціювати звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України із вимогою звільнити Авакова А. Б. з посади Міністра внутрішніх справ.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=278236393304129

#ВимагаюВідставкиАвакова

#AvakOff

#Аваков_чорт

#FREE_RIFF

Кирило Каштанов.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі