You are currently viewing Акція «Міська рада без вати»

9 грудня 2020 року, в день першої сесії новообраної Харківської міської ради VIII скликання, активісти ГО «Ветеранське об’єднання сприяння обороні України» та інші національно-патріотичні сили Харкова провели акцію «Міська рада без вати». Небайдужі патріоти нагадали членам фракцій ОПЗЖ, «партії Шарія» та «Блока Кернеса» та інших (латентно) проросійських сил про неприпустимість ухвалення антиукраїнських рішень. Новообраним «народним представникам» було заявлено, що Харків – це українське місто, і патріотична громада не терпітиме колабораціоністських зазіхань міської влади.

Одночасно із акцією проти засилля депутатів-любителів держави-агресора відбувався черговий мітинг небайдужих харків’ян проти екоциду коксохімічного заводу, що вже десятиріччями отруює життя мешканців міста. Протестувальники долучилися до акції «Міська рада без вати».

На жаль, ніхто з покірної більшості новообраної міськради не вийшов поспілкуватися з представниками українських сил. Ані патріотичні активісти, ані власне депутати також не змогли побачити незмінного міського голову Харкова Геннадія Адольфовича Кернеса. Він мав приймати присягу на першому засіданні сесії. Цікаво, як абсолютно недієздатний мер, вже котрий місяць перебуваючи на лікуванні в Німеччині, буде виконувати свої обов’язки?

Втім, чергове порушення українського законодавства з боку харківської влади вже давно нікого не дивує. Натомість поплічники Терехова та інших слуг Кернеса зігнали під будівлю міськради декілька сотень добре озброєних та екіпірованих представників Нацполіції. Судячи з усього, страх перед міфічними «екстремістами» запаморочили свідомість чинної харківської влади. Патріотична акція завершилася урочистим виконанням Державного Гімну України.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі