You are currently viewing Акція пам’яті про Другу світову війну

9 травня, в День Перемоги (за радянською версією), члени ГО «Ветеранське об’єднання сприяння обороні України», Харківського Обласного Осередку НВР «Правий сектор», ВПО «Фрайкор» та Спілки ветеранів АТО провели широкомасштабну акцію одночасно у декількох місцях Харкова. На автомобільних мостах біля в’їзду на Пісочин, Клочківському узвозі та Московському проспекті були вивішені банери із націоналістично-патріотичною версію пам’яті про Другу світову війну, а також нагадуванням необхідності єднання задля захисту України сьогодні.

Акція видалася особливо актуальною у світлі масованого автопробігу, організованого проросійською партією Шарія під гаслом «Мы – страна победителей. У Победы есть дата и у Победы есть имя», що транслював відверто антиукраїнський радянсько-імперський історичний наратив.

Багато з автомобілів, що проїжджали попід мостами, висловлювали свою підтримку акції патріотичної громади Харкова, сигналячи та блимаючи фарами.

Проте не всім мешканцям нашого міста національно-визвольна семантика та семіотика проукраїнського заходу прийшлася до вподоби – так, на Клочківському узвозі мали місце палкі дискусії між членами національних організацій та прихильників кремлівської акції «Бессмертный полк», які прийшли до мітингарів із портретами своїх померлих пращурів, немов з іконами святих.

На місцях акцій перманентно чергували представники Національної поліції.
Обійшлося без сутичок.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі