You are currently viewing Археологічний табір для ветеранів АТО-ООС

Шановні ветерани! Більська археологічна експедиція Інститут археології НАН України – Institute of Archaeology of the NASU
та Історико-культурний заповідник “Більськ” за підтримки Спілка археологів України (The Ukrainian Association of Archaeologists), Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО” та ГО “Ветеранське Об’єднання Сприяння Обороні України” оголошують про відкриття археологічного табору “ВСІ СВОЇ” для ветеранів АТО-ООС та членів їхніх родин. Залучення до археологічних розкопок ветеранів визнане фахівцями США, Хорватії, Грузії однією з дієвих програм з психологічної підтримки учасників бойових дій.

Що?: Археологічний табір на базі Більської археологічної експедиції. В програмі: проживання у наметовому містечку, триразове харчування, участь у справжніх археологічних розкопках, екскурсії, лекції з давньої історії від професійних археологів та фахівців у суміжних галузях та гарна компанія побратимів.

Де?: Табір розташовуватиметься біля с. Більськ Котелевського району Полтавської області. Тег місцеперебування табору https://goo.gl/maps/3EPnRUgUHp8Hsg1SA.

Коли?: Табір діє 6 по 13 серпня 2021 р.

Що досліджуємо?: Більське городище, найбільше укріплене поселення скіфського часу у Східній Європі. Розкопки проходитимуть на двох локаціях: 1 на території ґрунтового некрополя та 2 на курганному могильнику Скоробір.

Умови участі: Зареєструватися за допомогою гугл форми https://forms.gle/xaHV93tqmHwA7vhL7. В зазначений час прибути до СМТ Котельва чи безпосередньо на місце таборування та зв’язатися з керівництвом експедиції.
Контакти:
-Керівник експедиції учасник АТО, доктор історичних наук Гречко Денис +380663604669;
-Заступник керівника учасник АТО, кандидат історичних наук Олексій Крютченко +30666244160.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі