Лукашенко назвав умови інтеграції з Росією

Президент Білорусі заявив, що не відмовляється від Союзної держави, але вимагає рівних умов з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не відмовляється від Договору про Союзну державу з Російською Федерацією, але вимагає рівних умов для своєї країни. Про це, з посиланням на інформаційне агентство «БелТА», повідомляє портал ПІ у четвер, 2 квітня.

Олександр Лукашенко:

«Ми готові йти за цим договором, але залізобетонний принцип – рівні умови для людей, підприємств, держав. Зараз все порушено, а коронавірус порушив і останнє, найголовніше, – рівні умови для людей».

Як приклад нерівних відносин РФ і Білорусі глава РБ згадав введення валют в двох державах після розвалу СРСР:

«Ні від одного пункту цього договору ми не відмовляємося. Навіть візьмемо найсерйозніший, який сьогодні обговорюється. Припустимо, єдина валюта. Ми не проти єдиної валюти, але тільки це повинна бути нейтральна валюта. Це не білоруський рубль, не російський. І навіть я колись казав: добре, не питання, який це буде рубль. Питання в тому, де буде емісійний центр. І навіть не де, а хто буде керувати емісійним центром. Це буде на рівних або, оскільки Росія велика, вона буде керувати своїм рублем, а ми свій ліквідуємо і до них приєднаємося? Ми це вже проходили в перші роки після розпаду Радянського Союзу. Коли нас просто викинули з рублевої зони, і в кінці кінців ми залишилися з радянськими рублями, вони (Росія – ред.) ввели російський рубль, а ми потім малювали «зайчики». Я не хочу це повторювати. Це по-перше. А по-друге, де ж тут тоді буде наш суверенітет?».

0 0 голос
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі