You are currently viewing Марш Захисників України

24 серпня на честь Дня Незалежності України представники ГО “Ветеранське Об’єднання Сприяння Обороні України”, Спілки ветеранів АТО Харківської області, а також багатьох інших військово-патріотичних організацій взяли участь у Марші Захисників України, що проходив у м. Києві.

Цей всеукраїнський захід зібрав ветеранів російсько-української війни, учасників Революції Гідності, їх родичів, волонтерів та патріотів з усіх куточків нашої країни. Маршем пройшли 48 коробок, кожна з яких налічувала подекуди сотні людей. Колона довжиною декілька кілометрів поступово рухалася від Парку імені Тараса Шевченка до Майдану Незалежності. Протягом всього руху підрозділів, по обидва боки маршруту захисників нашої Батьківщини вітали кияни та мешканці інших населених пунктів України, що приїхали на честь свята до столиці. Сумарно у Марші та його підтримці взяли участь тисячі українців. На жаль, через карантинні обмеження та деякі технічні проблеми до Києва не змогли дістатися чимало бажаючих взяти участь в цьому урочистому заході.

Марш Захисників України продемонстрував надзвичайно високий рівень самоорганізації та дисципліни, братерства і єднання, честі й гідності військово-патріотичної частини українського суспільства. Він став головною акцією, справжнім проявом Дня Незалежності, вигідно виділившись на тлі недоречних дешевих розваг офіційної частини святкування.

Також Марш є серйозним нагадуванням чинній владі про активну небайдужу меншість, яка не допустить зради національних інтересів України; суворою засторогою щодо капітулянтських дій на користь Москви.

Кирило Каштанов.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі