You are currently viewing Молебен за загиблими та роз’яснювальна робота

В День Святої Трійці члени ГО «Ветеранське об’єднання сприяння обороні України», Спілки ветеранів АТО, партії «Європейська Солідарність» та інші представники патріотичної громади Харкова відвідали молебен за загиблими захисниками України, що проходив біля Монументу Захисників України.

Після завершення молебену ветерани російсько-української війни провели виховально-патріотичну роботу із автобусними перевізниками маршруту № 1154 Харків – Мерефа, які перед цим неодноразово відмовляли учасникам АТО/ООС у здійсненні їх права на пільговий проїзд. Сподіваємося, що цього разу керівництво і робітники транспортної сфери почують ветерансько-патріотичну громаду та у подальшому не будуть порушувати чинне законодавство України.

Ми не підтримуємо радикальних дій з боку окремих представників ветеранської спільноти, проте в умовах українофобських заяв та дій деяких екземплярів-водіїв пасажирських перевезень («Я етіх пі..аров-атошніков вазіть нє буду!»), нинішнього повзучого реваншу в державі, спроб реабілітації сепаратизму і тероризму, розуміємо їх.

Кирило Каштанов

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі