You are currently viewing Псевдопатріотичний рух «Патриоты – За Жизнь!»

Презентуємо новий ветеранський рух – рух вниз. Рух до тієї точки, того дна звідки немає вороття! В рамках цензури важко підібрати слова, щоб описати емоції від проведеного під назвою «Патриоты – За Жизнь!» дійства.

Патріотизм – це громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї. Ніякого відношення до партії «за жизнь» він не має. Ця партія, особливо не приховуючи, представляє інтереси рАсєї у Верховній Раді України. РАсєї та її колабарантів.

Подив та обурення визиває факт того, що деякі «носії статусу УБД» за невідомі пеньонзи навіки закарбували себе тавром посібника колаборантів допомагаючи кацапській пропаганді творити нАваросію.

ГО «Ветеранське Об’єднання Сприяння обороні України» звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти у деанонімізації присутніх на сепарському шабаші! Якщо Вам відома особа що приймала участь у ньому, напишіть його ПІБ у приватному повідомленні до нашої групи, чи коментарі до цього поста (за можливістю вкажіть сторінку у соціальній мережі!). Акція проходить з метою створення стіни позору. Країна має знати в лице своїх героїв! Можеш не лайкати, але репост зроби!

#ИльяКива , #СЕПАРАТИЗМ , #ПатриотыЗа_Жизнь , #ВетеранськеОбєднанняСприянняОбороніУкраїни , #копрофестиваль

Патриоты – За Жизнь! Мы объединяемся и становимся сильнее. Наша цель – мир и порядок в стране.

Опубліковано Ильєю Кивою Четвер, 18 червня 2020 р.
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі