You are currently viewing 103-я річниця Бою під Крутами

29 січня, в річницю Бою під Крутами, активісти ГО «Ветеранське об’єднання сприяння обороні України» провели урочистий захід, спрямований на вшанування пам’яті подвигу українських героїв.

Рівно 103 роки тому невеликий патріотичний загін студентів, курсантів та козаків, багато з яких вперше тримали в руках зброю, намагався зупинити просування на Київ багаторазово переважаючих більшовицьких військ. Під час бою українським добровольцям вдалося нанести російським підрозділам значні втрати та загальмувати на кілька днів московський наступ на Україну.

Окупанти жорстоко помстилися за невдачу, стративши взятих в ході бою полонених українців. Бій під Крутами – героїчна і водночас трагічна сторінка історії боротьби нашого народу за свободу і незалежність.

Сьогодні, вкотре боронячи Батьківщину від російської навали, ми сподіваємося, що національна влада вивчила гіркі уроки історії: без сильної і боєздатної армії існування незалежної України неможливе. З іншого боку, подвиг героїв Крут завжди був прикладом стійкості, відваги та самопожертви в ім’я Вітчизни для всіх захисників України.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі